30 marca 2020

Gwarancja

Gwarancja Jakości

Prowadzimy restrykcyjną politykę rekrutacji nowych korepetytorów. Aby dołączyć do naszego grona trzeba sprostać wysokim wymaganiom jakościowym stawianym przez nasz serwis. Każdy z naszych korepetytorów ma duże doświadczenie w branży korepetytorskiej. Każdy korepetytor zatrudnieny w naszym serwisie jest okresowo sprawdzany pod względem poziomu wykonywania swojej pracy.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy – płacąc za usługę nie musisz się martwić czy prawidłowo wydałeś pieniądze. Oferujemy płatność ratalną. Jeśli jednak będziesz niezadowolony, a Twoja reklamacja jest uzasadniona, to możemy zagwarantować zwrot całości wpłaconych pieniędzy. Ostatecznie Serwis decyduje czy dane zlecenie zostało wykonane należycie i czy zostanie wypłacone wynagrodzenie korepetytorowi. Ze tego względu każdemu korepetytorowi zależy by wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie.

Gwarancja Autentyczności

Gwarancja Autentyczności – usługa realizowana jest na indywidualne zlecenie od podstaw – zgodnie z wszystkimi wytycznymi klienta. Nie powielamy ani nie kopiujemy już napisanych prac. W momencie przesłania zlecenia, zrzekamy się na rzecz klienta praw autorskich majątkowych do ewentualnie przygotowanego materiału.

Gwarancja Poufności

Gwarancja Poufności – wszystkie informacje uzyskane od naszych klientów są całkowicie poufne, żadne dane osobowe nie są przekazywane poza firmę, ani w żaden inny sposób wykorzystywane. Poza tym wymagamy od klientów minimalnych danych typu imię czy email. Cała korespondencja i wszystkie przesłane materiały pozostają Państwa własnością, nie wykorzystujemy ich w żaden inny sposób, niż na potrzeby realizacji Państwa korepetycji.

Gwarancja Realizacji Usługi

Gwarancja Realizacji Usługi – dajemy gwarancję otrzymania przez Klienta pracy w terminie i zgodnie z wymaganiami. Celem minimalizacji Państwa ryzyka nasz system oferuje m. in.: możliwość przygotowania bezpłatnej próbki, płatność ratalną za każdy etap, możliwość podpisania umowy – w tym celu należy skontaktować się z redakcją serwisu za pomocą zakładki Kontakt.

Gwarancja Terminowości

Gwarancja Terminowości – zawsze nasi redaktorzy starają się dostarczyć zamówienie w uzgodnionym z Klientem terminie. Korepetytor nie przyjmie zlecenia, jeśli nie jest w stanie zachować terminu jego wykonania. Jeśli zaistniałyby jednak niezależne od nas okoliczności opóźnienia, poinformujemy Państwa o tym i umożliwimy skorzystanie ze specjalnego rabatu lub rabatu przy realizacji kolejnego zlecenia.

WYBIERZ JĘZYK/ SELECT LANGUAGE
Rozpocznij czat
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
W czym możemy Ci pomóc?